Šventės

Pagarba tradicijoms, šeimai, šaliai ir geresnių rezultatų siekiantiems žmonėms – pagrindinės vertybės, įkvepiančios mus padėti sukurti aukščiausios kokybės šventę. Jau ketverius metus siūlome pagalbą planuojant įvairius renginius, koordinuojame šventes ir kruopščiai laikomės susitarimų, savo svečius apgaubiame išskirtiniu dėmesiu taip siekdami užtikrinti visišką profesionalumą. Avirio vingį priglaudęs nepakartojamas gamtos kampelis su skulptūrų parku, poilsio zonomis ir ežero etiudais – dar vienas kiekvieno renginio dvasią ir sėkmę lemiantis veiksnys. O prabanga spinduliuojanti ir kiekvieną savo svečią apgaubianti vilos aplinka pakilią šventinę nuotaiką tik sustiprina.

Iki 60 svečių prie apvalių ar keturkampių stalų ir iki 80 svečių, jei renginyje reikia stovėti, talpinančioje salėje galima švęsti savo didžiąsias šeimos šventes: vestuves, krikštynas, jubiliejus, organizuoti įvairius pobūvius, banketus, ar furšetus. Tai taip pat puiki vieta pravesti įmonės susirinkimą ar mokymus.

Mūsų siūlomos paslaugos padės sukurti neišdildomas šventines akimirkas. Pagrindinėje salėje yra įdiegta moderni garso ir apšvietimo sistema, padaryta speciali vieta muzikantams, veikia baras. Jei savo šventę planuojate šaltesniu metų laiku, šilumos ir jaukumo suteiks židininyje rusenanti ugnis. Didelė ir itin moderniai įrengta virtuvė pritaikyta gaminti net ir pačius įmantriausius patiekalus.

Jei mėgstate aktyvias šventes ir renginius, siūlome Jums erdvią 4 ha teritoriją, kurioje esame pasirengę suorganizuoti įvairius atvirus renginius: turime vietos koncertų scenai pastatyti, galime įrengti palapines, suorganizuoti lauko iškylas ar lauko žaidimus. Čia taip pat rasite vaikų žaidimų ir apžvalgos aikšteles, pavėsines, vandens dviračius, paplūdimį, skulptūrų parką, paplūdimio kėdes ir kepsnines su visais reikmenimis.

Laukiame Jūsų ištisus metus!

Rezervuoti dabar

Pasirinkite apsilankymo tikslą

Pasirinkite privalomus laukus.
  • Atvykimo data:

  • Išvykimo data:

  • Atvykimo data:

  • Išvykimo data:

Užimta