Susisiekite

KAIP MUS RASTI

Mieli lankytojai, norėdami be didelių sunkumų rasti Avirio Vingio vilą, rekomenduojame tai padaryti vadovaujantis vienu iš žemiau nurodytu būdu.

1. WAZE PROGRAMĖLĖ. Naudodamiesi nemokama Waze programėle ir joje įrašę ‘Villa Avirio Vingis’, labai lengvai ir nesunkiai atvyksite į vilą. Tai būtų pats paprasčiausias ir lengviausias būdas mus rasti.

(Kadangi su Google Maps susidraugauti nepavyko ir mūsų tikslių koordinačių nerodo, rekomenduojame Google Maps programėle nesinaudoti atvykstant į vilą.)

2. KOORDINATĖS. Jeigu vis tik Waze programėlės neturite, tuomet rekomenduojate įsivesti koordinates 54.0721692, 23.9133004 į navigaciją, kurios nuves Jus prie reikiamo įvažiavimo.  Taip pat, reiktų ir akyliau stebėti kelio ženklus ir prieš išsukant iš Leipalingio plento į nurodytą miško keliuką, pasitikslinti kad kitoje gatvės pusėje yra kaimo turizmo ženklas su vilos pavadinimu. Įsukę į nurodytą miško keliuką, lengvai privažiuosite vilos teritoriją.

Jeigu vis tik turite papildomų klausimų ar kyla neaiškumų, nesidrovėkite su mumis susisiekti.

Iki malonaus!

  • + 370 656 64848

  • info@aviriovingis.lt

  • Užklausos forma

  • live:info_765509

  • Rašykite žinutę

  • AvirioVingis

  • @aviriovingis

Klientų atsiliepimai

Iškart atvažiavus apžiūrėti Avirio Vingio supratom, kad kitur važiuoti neverta, nes Vila Avirio Vingis buvo tai, ko mes ieškojome. Vila nuostabioje, privačioje ir ramioje vietoje. Visa aplinka tvarkinga ir beproto jauki. Ką jau kalbėti apie vilos savininkus – toks jausmas, kad tai buvo mūsų geriausi draugai viso vestuvių planavimo metu. Gavome labai naudingų rekomendacijų ir patarimų, kurių dėka pavyko suorganizuoti svajonių šventę. Komunikacija sklandi ir labai greita. Kambariai švarūs, erdvūs ir tvarkingi. Rekomenduojame 110%❤️

Laura P.

Visiška ramybės oazė. Čia šventėme vestuves ir esame labai laimingi. Švara, komunikacija, pagalba kiek jos reikėjo, palaikymas – viskas ir dar daugiau, ko galima tikėtis iš šventės vietos.
Prabanga dvelkianti Vila gamtos apsuptyje ir nepriekaištingas rūpestis svečiams. Įsimylėjom šia vietą ir norime sugrįžti😍

Viktorija K.

Esame be galo laimingi, kad pasirinkome Avirio Vingį savo šventei. Patalpos, kiemas, kambariai – tvarkingi ir gražūs. Buvo lengva bendrauti su šeimininkais, gavome ir patarimų kaip ką geriau daryti, ir sulaukdavome greitų atsakymų į šimtus užduotų klausimų. Geresnės vietos vestuvėms neįsivaizduotume!

Karolina V.

Nuoširdus ačiū jums už viską, magiška vieta, superinis svečių rūpinimasis ir nuoširdus bendravimas, šaunuoliai jus esat!!! AČIŪ!!

Raminta L.

Kartu su vyru dėkojame už rūpestingumą ir pagalbą ruošiantis šventei ir jos metu. Nuostabi vieta bet kokiam renginiui, paslaugus ir atsakingas šeimininkas. Vytautai, padėkos Jums už operatyvius atsakymus į klausimus ir patarimus. Esat puikus žmogus! Linkim sėkmės!

Greta Ž.

Tokio lankstumo reikia LT su žiburiu paieškoti. Kuo tvarkingiausi kambariai, puikiai įrengta virtuvė, ežeriukas, tos gulbės-vandens dviračiai… Važiuokit ten drąsiai. Rekomenduoju.

Laura Vagonė

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.