Šventės

Villa Avirio Vingis – pirmas sėkmę lemiantis veiksnys Jūsų šventės ar renginio planavime. Tik čia, galėsite ne tik surengti nepaprasto grožio šventę, bet ir komfortiškai pailsėti.

Aukštos lubos, vitrininiai langai, su dizainerių pagalba įrengti apartamentai ir visuomet labai rūpestingai sutvarkyta teritorija – tai tie dalykai, kurie Avirio Vingio vilą paverčia išskirtine ir idealia vieta jaukioms bei prabanga alsuojančioms šventėms ir renginiams.

Kviečiame susipažinti su mūsų vilos erdvėmis bei plačiomis panaudojimo galimybėmis, o taip pat susitikti susipažinti gyvai!

KAINOS

Vilos nuomos kainos labai priklauso nuo šventės datos ir joje dalyvaujančio svečių skaičiaus. Tad, užpildykite prašau Užklausos Forma dėl detalesnio kainininko Jūsų šventei ar renginiui.

Į vilos nuomos kainą yra įskaičiuota:

 • nakvynė Jums ir Jūsų svečiams pilnai įrengtuose kambariuose. Viloje turime 15 kambarių. Kiekvienas svečias ras švarią patalynę, rankšluoščius, ir higienos reikmenis viešnagei. Maksimaliai su nakvynę galime apgyvendinti iki 60* svečių.
 • erdvios teritorijos naudojimas, kurioje galite surengti išvažiuojamąją santuokos ceremoniją ar fotosesiją su visais svečiais. Taip pat rasite ir fontaną, sutvarkytą paplūdimį, paplūdimio gultus, vandens dviračius, pavėsines, šašlykines, statulų parkelį, apžvalgos aikštelę medžiuose, vaikų žaidimų aikštelę, mašinų stovėjimo aikštelę, bei tinklinio aikštelę.
 • banketų salėje esančių apvalių ir kvadratinių stalų nuoma, bei medinių salės kėdžių nuoma.
 • viloje turimo inventoriaus naudojimas: vazos, apvalūs stikliniai veidrodžiai stalo dekorui, kvadratinės staltiesės, metalinis stovas su veidrodžiu susodinimo ir apgyvendinimo planui.
 • lemputės lauko terasoje.
 • vandens buteliukai kambariuose.
 • svečių pasitikimas viloje ir nukreipimas į jiems paskirtus kambarius.
 • profesionalių tiekėjų rekomendacijos.

*Viloje esame rengę ir didesnes šventes su daugiau nei 60 svečių, tačiau tai reiktų detaliau aptarti. Jeigu planuojamas svečių ar dalyvių skaičius yra daugiau nei 60, prašau, pažymėkite tai Užklausos Formoje, kad pateikdami pasiūlymą galėtumėme į tai atsižvelgti.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Pirties nuoma : naujai įrengta vilos pirtis. Joje rasite: pirtinimosi kambarį kuriame patogiai galės pirtintis iki 10 svečių vienu metu. Erdvę su stalais ir kėdėmis pasisėdėjimui, virtuvėlę su orkaite, šaldytuvu ir visais reikalingais įrankiais, persirengimo kambarį su fenu, rankšluosčius su tapkutėmis, dušą ir WC. 
Kubilo nuoma : visai šalia pirtelės yra įrengtas kubilas.

ATVYKIMAS/IŠVYKIMAS

Jeigu šventė penktadienį ar kurią kitą darbo dieną:

Atvykimas į vilą pradėti pasiruošimus Jūsų tiekėjams šventės dieną būtų nuo 12:30 val. Išvykimas tiekėjams ir svečiams kitą dieną iki 12:00 val. (Jeigu DIENĄ PO Jūsų šventės vila yra laisva, tuomet galite vilos patalpomis naudotis NEMOKAMAI iki 14 val.) (Jeigu DIENĄ PRIEŠ Jūsų šventę vila yra laisva, tuomet galima suderinti atvykimą į vilą nuo ankstesnio laiko šventės pasiruošimui ar iš vakaro.)

Jeigu šventė šeštadienį:

Atvykimas į vilą pradėti pasiruošimus Jūsų tiekėjams būtų nuo 12:30 val. Išvykimas kitą dieną iki 14:00 val. (Jeigu DIENA PO Jūsų šventės vila yra laisva, tuomet galite vilos patalpomis naudotis NEMOKAMAI iki 15/16 val.) (Jeigu DIENĄ PRIEŠ Jūsų šventę vila yra laisva, tuomet galima suderinti atvykimą į vilą nuo ankstesnio laiko ar iš vakaro.)

Viloje galima švęsti didžiąsias šeimos šventes: vestuves, krikštynas, jubiliejus, organizuoti įvairius pobūvius, banketus, ar furšetus. Tai taip pat puiki vieta pravesti įmonės susirinkimą ar mokymus bei norintiems individualaus poilsio gamtoje.

Laukiame Jūsų ištisus metus!

Rezervuoti dabar

Pasirinkite apsilankymo tikslą

Pasirinkite privalomus laukus.
 • Atvykimo data:

 • Išvykimo data:

 • Atvykimo data:

 • Išvykimo data:

Užimta
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.