Užklausos forma

Jeigu norite užsisakyti kambarį, užpildykite toliau pateiktą formą, ir mes per 24 valandas susisieksime su Jumis. Visi Jūsų duomenys bus griežtai saugomi ir niekur neplatinami.
* Šiuos laukelius užpildyti būtina.
  Vardas ir pavardė*

  Telefono numeris*

  El. Paštas*

  Apsilankymo tikslas*

  Prašome pirmiau pasirinkti apsilankymo tikslą.

  Kambario tipas/patalpos*

  Prašome pasirinkti kambario tipą/patalpas.

  • Atvykimo data*  • Išvykimo data*  Užimta

  • Atvykimo data*  • Išvykimo data*  Užimta

  Atvykstančių žmonių skaičius*

  Planuojamas atvykimo laikas*

  Šalis*

  Kalba*

  Papildoma informacija

  Norint rezervuoti kambarius, būtina iki galo užpildyti užsakymo formą ir ją išsiųsti. Į Jūsų užklausą bus atsakyta per 24 val. Jeigu norimas kambarys (kambariai) yra laisvas (-i) Jūsų pageidaujamomis dienomis, gausite prašymą pervesti avansinį apmokėjimą. Pervedus reikiamą sumą, kambarys (kambariai) bus rezervuotas (-i).

  SVARBU! Kol apmokėjimas nepatvirtintas, kambarys (kambariai) nėra iki galo rezervuotas (-i).

  Gavę mūsų apmokėjimo patvirtinimą, galite būti tikri, kad Jūsų pageidaujamas kambarys (kambariai) rezervuotas (-i) ir esate laukiami Jūsų nurodytomis dienomis.

  SVARBU! Jei rezervuojate kambarį (kambarius) ir pageidaujate atvykti tą pačią dieną ar ankščiau nei per 48 val., rezervacijos yra priimamos ir patvirtinamos tik paskambinus telefonu + 370 656 64 848.

  Avansinis apmokėjimas yra 30 proc. nuo visos užsakymo sumos.

  SVARBU! Sumokėjus avansą, o vėliau atsisakius rezervacijos ar neatvykus nurodytu laiku, avansas yra negrąžinamas.

  Atvykimas ir registracija į kambarius – nuo 14 val. Išvykimas – iki 11 val.

  Informavus iš anksto visuose kambariuose, išskyrus keturviečiuose, įmanoma pastatyti papildomą lovą. Papildomos lovos mokestis yra 10 € už naktį.

  Kaip galima atšaukti kambario rezervaciją?

  Kambarių rezervaciją galite atšaukti el. paštu info@aviriovingis.lt arba telefonu +370 656 64 848.

  SVARBU! Sumokėjus avansą ir vėliau atšaukus rezervaciją ar neatvykus nurodytu laiku, pinigai negrąžinami.

  Svečiams, kurie rezervuoja tik kambarius, ramybės laikas yra 23.00–7.00 val.

  Svečiai privalo:

  • Atvykę į sodybą sumokėti visą nuomos mokestį.
  • Rezervuodami kambarį (kambarius), sumokėti suderintą avansą, kuris bus įskaičiuotas mokant likusią sumą sodyboje. Rezervavus, bet sutartu laiku neatvykus į sodybą, avansas negrąžinamas.
  • Prieš išvykdami iš sodybos priduoti tvarkingas nuomotas patalpas, dalyvauti atiduodant išnuomotas patalpas sodybos šeimininkams ar jų įgaliotajam asmeniui. Už sugadintą inventorių̨ ar kitas materialines vertybes atsiskaityti iš karto priduodant patalpas.
  • Savo elgesiu nesudaryti nepatogumų kitiems sodybos svečiams ramiai ilsėtis ir naudotis bendromis patalpomis bei sodybos teritorija.
  • Asmeninius daiktus laikyti tik savo išnuomotose patalpose arba automobilyje (už asmeninių daiktų saugumą̨ šeimininkai neatsako). Laikytis priešgaisrinių reikalavimų, saugaus elgesio reikalavimų
  • Už vaikų elgesį̨ ir saugumą̨ atsako tėvai ar kiti vaikus prižiūrintys (globojantys) asmenys:
   • vaikai be tėvų̨ ar suaugusiųjų̨ priežiūros negali žaisti prie ežero;
   • vieni vaikai negali maudytis ežere.

  SVARBU! Jei sodyboje neišbuvote nustatyto ar sutarto nuomos laiko, šeimininkai neprivalo grąžinti dalies mokesčio už neišbūtą̨ laiką.

  Sodyboje draudžiama:

  • Rūkyti patalpose.
  • Šiukšlinti sodybos teritorijoje (mėtyti lauke nuorūkas, tarą, maisto atliekas).
  • Laužyti medžius.
  • Be suderinimo su šeimininkais ar jų įgaliotųjų asmeniu kūrenti sodyboje židinius, šašlykines ar naudoti kitus prietaisus, išskiriančius atvirą ugnį, naudoti bet kokius šaunamuosius ginklus, fejerverkus ar petardas.
  • Be šeimininkų ar jų įgaliotojo asmens leidimo atsivežti ir laikyti sodyboje šunis, kates ar kitus gyvūnus.
  • Be šeimininkų ar jų igaliotojo asmens leidimo pernešioti sodyboje esantį materialųjį turtą ir inventorių.
  • Lauke naudoti kambariuose esančius rankšluosčius, antklodes, lovatieses, kėdes, stalus ir kitą kambarių inventorių.

  Svečių atsakomybė:

  • Svečiai materialiai atsako už visą sugadintą ar sunaikintą sodyboje ir jos teritorijoje esantį kilnojamąjį ir nekilnojamąjį turtą.
  • Jei nuostoliai sodyboje atsirado dėl nepilnamečių veiksmų, už juos atlyginti privalo vaikų tėvai ar globėjai.
  • Klientui ar jo vaikams susižalojus dėl savo ar drauge esančių svečių veiksmų, ar sugadinus savo turtą dėl pačių neatsargumo, sodybos šeimininkai už tai neatsako.

  Linkime gražios šventės ir gero poilsio mūsų sodyboje!


  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.