Šventės

Avirio vingį priglaudęs nepakartojamas gamtos kampelis su skulptūrų parku, poilsio zonomis ir ežero etiudais – dar vienas kiekvienos šventės dvasią ir sėkmę lemiantis veiksnys. O prabanga spinduliuojanti ir kiekvieną savo svečią apgaubianti vilos aplinka pakilią šventinę nuotaiką tik sustiprina.

Planuojant vestuves, šventės vieta yra vienas iš svarbiausių elementų, kuris nulemia bendrą šventės įvaizdį ir jos eigą. Galime pasigirti, kad vilą supa didelė ir gražiai sutvarkyta žalia teritorija, erdvus ir pasakiškai gražus miškas, bei pakrantė skalaujama Avirio ežero, kuriuo galėsite džiaugsti ne tik fotosesijos metu, bet ir kitos dienos rytą.

Vilos klasikinis vidaus interjeras taip pat suteikia didelę laisvę ne tik derinti skirtingas paletės spalvas, bet ir įgyvendinti norimo stiliaus įdėja. Tad drąsiai galime teigti, kad Avirio Vingis yra geriausia vieta Jūsų šventei!

Dirbame su profesionaliais tiekėjais kurios drąsiai galime parekomenduoti Jūsų šventei.

KAINOS

Vilos nuomos kainos labai priklauso nuo šventės datos ir joje dalyvaujančio svečių skaičiaus. Tad, užpildykite Užklausos Forma dėl detalesnio kainininko Jūsų šventei.

Į vilos nuomos kainą yra įskaičiuota:

  • nakvynė Jums ir Jūsų svečiams pilnai įrengtuose kambariuose. Viloje turime 15 kambarių. Kiekvienas svečias ras švarią patalynę, rankšluoščius, ir higienos reikmenis viešnagei. Maksimaliai su nakvynę galime apgyvendinti iki 60* svečių.
  • erdvios teritorijos naudojimas, kurioje galite surengti išvažiuojamąją ceremoniją, fotosesiją su visais svečiais, fontaną, sutvarkytą paplūdimį, paplūdimio gultus, vandens dviračius, pavėsines, šašlykines, statulų parkelį, apžvalgos aikštelę medžiuose, vaikų žaidimų aikštelę, mašinų stovėjimo aikštelę, bei tinklinio aikštelę.
  • banketų salėje esančių apvalių ir kvadratinių stalų nuoma, bei medinių salės kėdžių nuoma.
  • viloje turimo inventoriaus naudojimas: vazos, apvalūs stikliniai veidrodžiai stalo dekorui, kvadratinės staltiesės, metalinis stovas su veidrodžiu susodinimo ir apgyvendinimo planams.

*Esame rengę šventes iki 150 dalyvių. Dėl detalesnės informacijos, užpildikyte Užklausos Formą.

Viloje galima švęsti didžiąsias šeimos šventes: vestuves, krikštynas, jubiliejus, organizuoti įvairius pobūvius, banketus, ar furšetus. Tai taip pat puiki vieta pravesti įmonės susirinkimą ar mokymus bei norintiems individualaus poilsio gamtoje.

Laukiame Jūsų ištisus metus!

Rezervuoti dabar

Pasirinkite apsilankymo tikslą

Pasirinkite apsilankymo tikslą
  • Atvykimo data:

  • Išvykimo data:

  • Atvykimo data:

  • Išvykimo data:

Užimta
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.